Jak co roku nie mogło zabraknąć Centralnej Doliny Wodorowej na Targach Enex. W tym roku XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX odbyły się 7 i 8 lutego 2024 na terenie Targów Kielce. Od ponad 25 lat wydarzenie to jest na mapie Polski obowiązkowym punktem programu w zakresie oszczędnych i ekologicznych źródeł energii.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc mieliśmy okazję do licznych rozmów o wykorzystaniu wodoru w ekosystemie, działalności Centralnej Doliny Wodorowej czy rozwoju energetyki jądrowej w ramach Industria Nuclear Solutions w oparciu o współpracę z Rolls-Royce SMR. Targi sprzyjały również nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

Podczas targów Enex uczestnicy mogli obejrzeć makietę naszej kopalni surowców mineralnych Jaźwica oraz gablotę z projektem elektrowni jądrowej SMR.

Media o nas: Obejrzyj materiał w TVP3 Kielce

Pierwszego dnia na naszym stoisku pojawili się również reprezentanci zespołu piłki ręcznej Industrii Kielce – Michał Jurecki (dyrektor sportowy mistrza kraju Industrii Kielce) i Tomasz Gębala. Uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami oraz sprezentować sobie kalendarze i plakaty z autografami.

Impreza wpisała się na stałe do naszego corocznego kalendarza targów. Do zobaczenia za rok!

Zobacz również