Targi Kielce – jeden z dwóch liderów targowych w Polsce


90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach z nowoczesną infrastrukturą. W 2022 roku Targi Kielce odwiedziło ponad 310 000 Gości, Wystawców i Zwiedzających.
Targi Kielce – drugi w Europie Środkowo-Wschodniej organizator targów i wystaw


W naszym kalendarzu jest 70 wydarzeń targowych i wystaw oraz 700 konferencji rocznie. Obok nich kielecki ośrodek jest gospodarzem licznych koncertów i kongresów. Wizytówką firmy są m.in. trzeci po Londynie i Paryżu Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH – największe w Polsce i najchętniej odwiedzane wydarzenie rolnicze odbywające się w halach, PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, czy SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie.


Łączymy ludzi w biznesie. To nasza misja i pasja


Targi Kielce posiadają 30-letnie doświadczenie w organizacji spotkań B2B. U nas wiele firm nawiązuje kontakty biznesowe, które kończą się wieloletnim partnerstwem. Zapewniamy komfortową przestrzeń do spotkań. Precyzyjnie planujemy czas. Umożliwiamy kontakty z właściwymi osobami. Nawiązanie przez naszych gości wartościowych relacji jest dla nas miarą udanego wydarzenia. Podstawą tych relacji jest zaufanie, które pomagamy budować. Targi Kielce inspirują do wymiany myśli i doświadczeń, nie tylko specjalistów, ludzi biznesu z różnorodnych branż gospodarki, ale także osobowości kultury i nauki.
W Targach Kielce wiemy, że to, gdzie będziesz za 5 lat, może zależeć od spotkania, które odbędziesz dziś.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.