Polonez Plus jest spółką z polskim kapitałem wyspecjalizowaną w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie instalacji HVAC. Od 2020 zajmuje się również tematem transformacji energetycznej w przemyśle oraz technologiami związanymi z zielonym wodorem.

Polonez Plus to ponad 600 zrealizowanych projektów, oferujących kompleksowe podejście do wykonawstwa instalacji HVAC, sanitarnych, ochrony przeciwpożarowej i automatyki budynkowej.
Firma posiada własny zakład produkcyjny prefabrykatów do instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych i rurociągowych, z którego najwyższej jakości wyroby są dostarczane do aktualnie realizowanych obiektów.

Spółka rozwija także swoje rozwiązania w zakresie transformacji energetycznej dla przedsiębiorstw, centrów logistycznych i miast. Oferta obejmuje kompleksowe podejście do tematu poprawy efektywności energetycznej, od audytu stanu obecnego, przez projektowanie i wykonawstwo instalacji, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W tym procesie wykorzystujemy doświadczenie z zakresu wytwarzania energii z OZE, optymalizacji zarządzania ciepłem i chłodem oraz odzyskiwaniem ciepła w budynkach. Posiadamy również kompetencje z zakresu instalacji wytwarzania, magazynowania oraz przetwarzania zielonego wodoru.

Polonez Plus zatrudnia wysoko wyspecjalizowaną kadrę z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem i wiedzą techniczną. Przekłada się to na kompleksowe wykonawstwo usług i najwyższej jakości rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne, wyznaczając tym samym trendy i pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.