Naftoserwis jest obecnie największą firmą w Polsce świadczącą wysokospecjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz surowcowych i paliwowych oraz innej infrastruktury krytycznej spółek sektora energetycznego.

Trzon zespołu stanowią specjaliści i inżynierowie różnych branż posiadający szerokie uprawnienia UDT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach specjalistycznych m.in. czyszczenia wielkogabarytowych zbiorników surowcowych oraz paliwowych. Od 2019 roku świadczymy również usługi przy użyciu innowacyjnego systemu no-man-entry BLABO, który pozwolił nam na dużą automatyzację i zwiększone bezpieczeństwo całego procesu.


Jednym z podstawowych przedmiotów naszej działalności jest diagnostyka rurociągów z wykorzystaniem inteligentnych tłoków ultradźwiękowych, od podstaw zaprojektowanych i skonstruowanych bezpośrednio przez nasz zespół inżynierów. Są to wysoko zaawansowane i innowacyjne technologie, pozwalające na bezpieczną eksploatację infrastruktury liniowej i transport różnych mediów energetycznych, włączając w to także wodór.


Zaufali nam najwięksi operatorzy w branży paliwowej i energetycznej. Posiadamy doświadczenie w projektach zagranicznych, realizowanych w krajach takich jak: Argentyna, Belgia, Ekwador, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajwan. W tym roku szykujemy się m.in. do realizacji projektu na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Wykorzystując nasz potencjał techniczny rozpoczynamy również działalność w obszarze PV. Nasze usługi koncentrować się będą na aspektach optymalizacji oraz działaniach eksploatacyjno- serwisowych systemów fotowoltaicznych.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.