Kielecki Park Technologiczny to miejsce nastawione na innowacyjność i kreatywność oraz otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz zagranicy.

Pomagamy przedsiębiorcom niemal na każdym etapie rozwoju firmy. Mowa o małych i średnich podmiotach, start-upach, studentach, ale także dużych przedsiębiorstwach.

Park oferuje nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną infrastrukturę oraz uzbrojone tereny inwestycyjne.


Oferujemy wynajem lokali, Wirtualny Inkubator dla firm, które nie potrzebują przestrzeni biurowej, wachlarz usług biznesowych i badawczo-rozwojowych, a także pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania czy wsparcie w poszukiwaniu partnerów biznesowych.


Kompleks Inkubatorów Technologicznych obejmuje Inkubator Orange oraz Inkubator SKYE. Jest to miejsce, w którym nowopowstałe firmy działają w początkowej fazie rozwoju.


Kolejną częścią Kieleckiego Parku Technologicznego jest Centrum Technologiczne. To 5 nowoczesnych hal oraz budynków biurowo-laboratoryjnych – OULU, ROMA, SINGAPUR, RECIFE i YUYAO.


Inkubator Logistyczny Rotterdam INC. powstał z myślą o firmach eksportowo-importowych, dystrybucyjnych oraz z branży e-commerce. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji ok. 2200 m2 powierzchni, na którą składają się 33 komórki lokatorskie o powierzchni od 16 do ponad 200 m2.


Rosnące potrzeby firm i rynku zaowocowały powstaniem Centrów Badawczo-Rozwojowych wspierających poszczególne specjalizacje – Centrum ICT, Centrum Druku 3D oraz Centrum CNC.