Otwórz drzwi do innowacji i rozwoju biznesu!

Kielecki Park Technologiczny oferuje kompleksowe wsparcie dla firm na każdym etapie rozwoju. Od start-upów po duże przedsiębiorstwa, znajdziesz tu nowoczesną infrastrukturę i specjalistyczne usługi, zapewniające sukces na rynkach światowych.

Kielecki Park Technologiczny to dynamiczne środowisko, które promuje innowacyjność, kreatywność i otwartość na współpracę z przedsiębiorcami z Polski i zagranicy.

Nasza misja to wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla dużych firm, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów oraz studentów.

Zapewniamy nowoczesną infrastrukturę oraz tereny inwestycyjne, umożliwiając rozwój biznesu. Nasze usługi obejmują szeroki wachlarz usług biznesowych i badawczo-rozwojowych, wynajem lokali, wirtualny inkubator, a także pomoc w pozyskiwaniu finansowania i poszukiwaniu partnerów biznesowych.

W ramach Kieleckiego Parku Technologicznego funkcjonują Inkubatory wspierające nowo powstałe firmy w początkowej fazie rozwoju. Nasze Centrum Technologiczne i Logistyczne to idealne miejsce do prowadzenia działalności badawczej, rozwojowej i dystrybucyjnej.

Nasze projekty realizowane zarówno dla startupów, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw, stanowią istotną część naszej działalności, umożliwiając rozwój innowacyjnych rozwiązań na rynku lokalnym i globalnym.

Doskonalimy swoje kompetencje, aby zmieniać swoje usługi dopasowując je do zmieniających się potrzeb. Chcemy nieustannie dostarczać wsparcia pozwalającego z sukcesem konkurować na światowych rynkach.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.