Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie inwestycji w hybrydowe instalacje OZE ze szczególnym uwzględnieniem hydroelektrowni. Wspieramy procesy decyzyjne naszych Klientów opracowaniami koncepcyjnymi, zapewniamy kompletny proces inwestycyjny wraz z wykonawstwem pod klucz.

Wszystkie usługi w jednym miejscu. Posiadamy niezbędne zasoby oraz kompetencje, by odpowiedzieć na każdą potrzebę wyzwania energetycznego.

IOZE group to ponad 100-osobowy zespół specjalistów, ekspertów, inżynierów.

  • Biuro Projektowe
  • Generalne Wykonawstwo
  • Produkcja, głównie turbin wodnych

Rozwijamy projekty polegające na budowie źródeł wytwórczych wraz z własną siecią dystrybucyjną, umożliwiającą bezpośredni dostęp wyprodukowanej energii elektrycznej do własnych odbiorów typu zakład przemysłowy, szkoły, urzędy i inne. Wspieramy projekty, których celem jest zwiększenie samowystarczalności energetycznej i uniezależnienie się od dostaw i rosnących cen energii z rynku zewnętrznego zarówno dla odbiorców publicznych, jak i sektora prywatnego.


Uczestniczymy w transformacji energetycznej w zakresie infrastruktury krytycznej oraz wspieramy rozwój sektora prywatnego. Realizowane projekty przy naszym udziale w zakresie wielkoskalowych magazynów energii takie jak bateryjny magazyn energii elektrycznej w Żarnowcu czy elektrownia szczytowo-pompowa „Młoty” pokazują nowy kierunek zmian w energetyce.


Doświadczenie z hybrydowych instalacji OZE zintegrowanych i sterowanych przez nadrzędny system zarządzania energią umożliwiają nam rekomendować sprawdzone i profesjonalne rozwiązania również dla sektora prywatnego oraz rozwijających się klastrów energii.