Energia Euro Park Sp. z o.o. – spółka grupy ARP, wyróżniona godłem „Teraz Polska” w 2022 r. Działa na rynku wewnętrznym od 1998 r. Dystrybucja energii elektrycznej na terenie Mielca oraz obrót na obszarze kraju. Innowacyjne rozwiązania, nacisk na ekologię oraz bezpieczeństwo energetyczne.

Energia Euro Park Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, jest spółką, należącą do grupy ARP, mającą 25-letnie doświadczenie w zakresie dostaw energii elektrycznej oraz wprowadzania w tym procesie, nowych technologii. Do grona Klientów należą głównie podmioty sektora przemysłowego ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro Park Mielec” oraz odbiorcy na terenie całego kraju. Oferta firmy to szerokie spektrum w zakresie efektywnej i nowoczesnej dystrybucji, rozwijanie koncepcji kogeneracji oraz smart city.

Profesjonalizm personelu zapewnia wysokie standardy w obsłudze Partnerów. Nowoczesna infrastruktura elektroenergetyczna a także dystrybucja poprzez inteligentne sieci daje gwarancje na efektywniejsze i tańsze korzystanie z energii elektrycznej. Tym samym zapewniamy bezpieczny rozwój Mieleckiej Strefy Ekonomicznej. Celem firmy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej jest nie tylko zaspokajanie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, ale także nacisk na dbałość o środowisko naturalne. Dzięki dynamicznie realizowanym inwestycjom część sprzedawanej energii pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Stawiamy na nowe technologie i płaszczyzny rozwoju oraz bezpieczeństwo energetyczne dla naszych Odbiorców. W 2022 r. nasza spółka przystąpiła do Konkursu „Teraz Polska”. Otrzymane Godło potwierdza prawidłowy kierunek rozwoju Firmy.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.