Jesteśmy największym polskim producentem pneumatyki oraz hydrauliki siłowej, stosowanej w automatyzacji produkcji. Realizujemy indywidualne projekty związane z budową maszyn. Posiadamy własną odlewnię kokilową, galwanizernię oraz nowoczesne obrabiarki CNC.

Jesteśmy największym polskim producentem elementów i układów pneumatyki. Produkujemy m.in. siłowniki pneumatyczne, zawory rozdzielające, bloki PSP, szafy sterownicze, jak również elementy hydrauliki siłowej i wyroby dostosowane do indywidulanych potrzeb klienta. Posiadamy ofertę produktową dedykowaną dla górnictwa oraz hutnictwa. Świadczymy również usługi związane z projektowaniem układów sterowania, automatyki i doborem elementów do wykonania i modernizacji układów pneumatycznych. W swojej bogatej ofercie posiadamy usługi automatyzacji produkcji oraz budowy maszyn specjalnego przeznaczenia. Budujemy stanowiska zrobotyzowane w projektach automatyki przemysłowej. Modyfikujemy i modernizujemy istniejące instalacje oraz układy sterowania.

Wykonujemy oprogramowanie systemów automatyki PLC i HMI oraz napędów elektrycznych. W obszarze usług poosiadamy możliwości obróbki skrawaniem w pełnym zakresie wykonania na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych. Większość detali wykonujemy sami w tym odlewy kokilowe, obróbkę galwaniczną (anodowanie, cynkowanie, chromowanie). Współpracujemy z najlepszymi m.in.: JSW S.A., KGHM S.A., TAURON S.A., PGG S.A., AIGNEP, AZ PNEUMATICA, ZEC, XCPC. Dzięki niezawodności i wysokiej jakości naszych produktów zaufali nam najbardziej wymagający i liczący się na rynku Klienci, u których można zobaczyć nasze realizacje.

Dołącz do nas!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do dołączenia do Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich osoby prawne w charakterze Członka Wspierającego, które chcą aktywnie włączyć się w działalność Centralnej Doliny Wodorowej oraz wspierać działania i projekty w sposób finansowy i merytoryczny.