Columbus to wiodący dostawca usług na rynku OZE dla domu i biznesu. Tworzymy ekosystem produktów i usług z zakresu nowoczesnej energetyki jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii, które zintegrowane ze sobą tworzą spójną całość.

W Columbus od 2015 roku rozwijamy zieloną energetykę w Polsce. Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą fotowoltaiki w kraju – zaufało nam już ponad 62 tys. klientów. Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem, od 2016 r. notowaną na rynku NewConnect. Sukcesywnie rozwijamy swoją działalność także na europejskich rynkach, dostarczając czystą energię do dziesiątek tysięcy domów.

Tworzymy ekosystem produktów i usług, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy HEMS, które zapewniają bezpieczeństwo energetyczne i dostęp do zrównoważonego rozwoju zarówno rodzinom, jak i przedsiębiorcom. Dzięki nim nasi Klienci nie tylko oszczędzają, ale także zyskują komfort i niezależność na lata.

Dla domu
Dostarczamy kompleksową usługę projektowania, montażu i opieki posprzedażowej – dla fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Dla biznesu
Columbus dla biznesu oferuje rozwiązania OZE dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. Nasza propozycje pozwalają firmom zoptymalizować koszty, a także w dużej mierze uchronić się od wzrostu cen energii oraz zyskać niezależność.

Farmy fotowoltaiczne
Inwestujemy i budujemy własne elektrownie fotowoltaiczne. Naszą ambicją jest osiągnięcie pozycji jednego z wiodących wytwórców zielonej energii w Polsce.